UAH
История компании ЧП Евробуд-П в городе Шпола (Украина)
Premium Standard
Отзывов: 1
Евробуд-П, ЧП, (Пиролизные Котлы ТМ Энергия-М)
+38 (096) 443-30-06
  • Евробуд-П, ЧП, (Пиролизные Котлы ТМ Энергия-М)
  • История предприятия

История предприятия Евробуд-П, ЧП, (Пиролизные Котлы ТМ Энергия-М)

Ми - EVROBUDP™ 

Приватне підприємство «Євробуд-П» створене в 2006 році, з тих пір ми працюємо для забезпечення наших клієнтів якісними, екологічно чистими та економними пристроями теплозабезпечення. Наше підприємство стало надійним і відповідальним партнером для споживачів нашої продукції та послуг.

Основні напрямки діяльності підприємства:

1. Виробництво твердопаливних піролізних котлів потужністю 12, 16, 20, 25, 35, 50, 95 кВт. для водного теплозабезпечення житлових, побутових та виробничих приміщень.
2.  Виробництво  камінів  водогрійних  для житлових  будинків, ресторанів та ін. потужністю  12, 20, 25 кВт.
3. Виробництво піролізних котлів повітряного теплозабезпечення при активній та пасивній  циркуляції повітря.
4.  Виробництво та монтаж зерносушильних комплексів (під ключ).
5.  Виробництво теплогенераторів піролізного типу для зерносушильних  комплексів (працюють на деревині, соломі,  качанах кукурудзи).
6.  Виробництво та монтаж  модульних котелень для обігріву шкіл,  дитячих установ, амбулаторій, приміщень для тварин, теплиць, які працюють по принципу піролізу на дровах, соломі, кукурудзяних  качанах. Теплоносій - вода або повітря.
7.  Виробництво кованих виробів: ворота, навіси, садові лавочки, гаражні ворота і т.д.
8.  Виробництво столярних виробів високої якості:  двері,  вікна,  альтанки, гойдалки,  садові лавочки.
9. Будівництво та ремонти. Маємо великий досвід надання послуг будівництва та ремонту - від  закладення фундаменту до завершення будівництва. Працюють бригади по будівництву, поточному та капітальному ремонту, реконструкції приміщень будь-якого рівня складності та за найсучаснішими технологіями.
10. Продаж будівельних матеріалів за роздрібними та дрібнооптовими  цінами (для будівельних організацій). Більше 6000 найменувань товарів.

 

EVROBUDP™ - це сучасне виробництво з потужним обладнанням, інструментами, приміщеннями, а найголовніше - професіоналами та відданними своїй справі працівниками. Дякуючи багатовекторній діяльності, забезпечується фінансова стабільність та розвиток підприємства. 
 

Описание

Исторические сводки о компании Евробуд-П, ЧП, (Пиролизные Котлы ТМ Энергия-М).